Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda dvou tramvají komplikuje provoz na pražském Újezdě

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Nehoda dvou tramvají komplikuje provoz na pražském Újezdě. Jeden člověk utrpěl lehké zranění, hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat. Uvedli to na svém twitteru.

Dopravní podnik odklání pět tramvajových linek na náhradní trasy.

"Tramvaje se srazily kolem deváté hodiny. Automobilový provoz v místě nehody omezen není," řekl ČTK mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Podle dopravního podniku potrvá odklízení nehody zhruba do 12:00, čas je ale pouze orientační.

Tramvaj číslo 9 jezdí přes zastávky Anděl - Zborovská - Jiráskovo nám. - Národní divadlo. Linky 12, 15 a 20 jsou vedeny po trase Anděl - Zborovská - Jiráskovo nám. - Národní divadlo - Staroměstská - Malostranská. Linka 22 pak jede od Národního divadla přes Staroměstskou a Malostranskou.

Témata:  tramvaje nehody tramvají Praha

Aktuálně se děje

11. srpna 2026 21:15

Richard Genzer před návratem do StarDance výrazně zhubnul. Jak se mu to povedlo?

Český bavič a tanečník Richard Genzer prošel nepřehlédnutelnou fyzickou proměnou, když během uplynulého roku dokázal shodit přibližně dvacet pět kilogramů. Na rozdíl od mnoha jiných veřejně známých osobností se rozhodl o své cestě hovořit bez obalu a otevřeně přiznal, že k úbytku váhy využil i moderní farmakologickou podporu pod dohledem lékařů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy