Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

OBRAZEM: V Praze demonstrovali odpůrci opatření, zaplnili Staroměstské náměstí

Na Staroměstském náměstí demonstrovali odpůrci opatření. (17.11.2021) Fotogalerie +31
Na Staroměstském náměstí demonstrovali odpůrci opatření. (17.11.2021)
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Občané České republiky si dnes různým způsobem připomněli výročí událostí, ke kterým došlo 17. listopadu v letech 1939 a 1989. Tisíce lidí se sešli na pražském Staroměstském náměstí, aby vyjádřili svůj názor na vládní opatření proti šíření koronaviru.

Témata:  17. listopadu demonstrace proti opatřením (17.11.2021)

Související

Aktuálně se děje

12:55

Kim Kardashian šokována: North přebírá prim v popularitě

Kim Kardashian byla překvapená, když zjistila, že její dcera North West je o 18 procent populárnější než zbytek rodiny. Northino vystoupení v muzikálu Lví král přitáhlo obrovskou pozornost, s miliardami impresí a neuvěřitelnou mediální hodnotou. Kim je na její úspěch velmi pyšná a vtipně dodala, že se bude muset postarat, aby ji North nezastínila.

Zdroj: Zdeněk Tuhý

Další zprávy

Policie ČR, ilustrační foto

Útok v Hradci: Česko truchlí za oběti vraždy

Královéhradeckem se šíří smutek, hněv i strach. Tragédie, která se ve čtvrtek ráno odehrála v místním obchodě, zasáhla nejen blízké obětí, ale i širokou veřejnost. Dvě prodavačky, 19letá dívka a 38letá žena, se staly oběťmi brutálního útoku 16letého mladíka, který si je podle všeho vybral zcela náhodně.