Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pitva vyloučila cizí zavinění smrti čtyř lidí, nalezených po požáru v Ústí

Záchranné složky zasahují na místě tragédie v Ústí nad Labem. (18.2.2023)
Záchranné složky zasahují na místě tragédie v Ústí nad Labem. (18.2.2023)
Foto: Policie ČR

Pitva vyloučila, že by na úmrtí čtyř lidí v zahradním domku v Ústí nad Labem měl podíl někdo další. Policie o tom dnes informovala na twitteru. Těla byla nalezena po sobotním požáru ve čtvrti Předlice v zahradní kolonii. Kriminalisté pracují se třemi verzemi vzniku požáru.

Pitva se uskutečnila dnes dopoledne. Při tragické události zemřely dvě děti. Policisté prověřují, zda příčinou požáru bylo úmyslné založení, nedbalost nebo technická závada. Objekt oheň zcela zničil.

Složky integrovaného záchranného systému dostaly o události informaci prostřednictvím linky 112 v sobotu kolem 08:00. Na požářišti našli zasahující nejprve tři těla, později policie oznámila nález čtvrté osoby bez známek života.

Témata:  požáry Policie ČR

Aktuálně se děje

4. srpna 2026 11:38

Dovolená na dobře známém místě. Kam a s kým vyrazila Lucie Vondráčková?

Lucie Vondráčková je u nás velmi populární herečkou a zpěvačkou, takže na své fanoušky může narazit prakticky na jakémkoliv místě. Významnou část života ale strávila v Severní Americe, kde žila úplně jiný život. A letos v létě si to rozhodla připomenout.

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy