Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie našla vůz muže podezřelého z vraždy ženy v Praze

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie v pondělí na Brněnsku našla vůz, ve kterém z místa činu odjel muž podezřelý z vraždy ženy v jednom z pražských hotelů. Po pachateli nadále pátrá. Policisté to dnes uvedli na twitteru.

Dvaačtyřicetiletý muž podle policie zastřelil v pražském hotelu ženu. Poté odjel vozem Škoda Scala s registrační značkou 5L79685. Policisté nevyloučili to, že vycestoval do zahraničí. "Hledaný muž je ozbrojený a nebezpečný, proto se ho prosím nesnažte zadržet ani jinak kontaktovat," uvedl v neděli mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Policisté nadále prověřují informace, které dostali od svědků.

Témata:  Policie ČR vražda

Související

Aktuálně se děje

14. července 2026 21:22

Lidé nevěří vlastním očím: Pavel Novotný se zastal Turka

Někdejší starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný na sebe opět strhl pozornost veřejnosti. Stalo se tak v souvislosti s nedávnou dopravní nehodou poslance a vládního zmocněnce Filipa Turka v centru Prahy. Oznámení a komentáře, které k této události Novotný zveřejnil, se však nesetkaly s příliš pozitivním ohlasem. Rozhodnutí zlehčovat vážný střet na silnici se totiž ukázalo jako krok vedle.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Ministryně financí Alena Schillerová

EET se přiblížila návratu. Poslanci schválili návrh zákona

Poslanci ve třetím čtení schválili vládní návrh zákona o evidenci tržeb a dalších souvisejících zákonů, takzvanou EET 2.0. Nová právní úprava představuje modernizovanou podobu elektronické evidence tržeb, jejímž cílem je podle ministerstva financí narovnat podnikatelské prostředí, omezit šedou ekonomiku, zajistit spravedlivější výběr daní a současně významně snížit administrativní zátěž podnikatelů. Vládní návrh nyní míří k projednání do Senátu.