Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie objasnila vraždu na Teplicku. Podezřelému hrozí až 18 let vězení

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie od středy vyšetřuje případ vraždy na Teplicku. Dvaapadesátiletého muže zastřelil o tři roky starší muž, jehož zadrželi strážci zákona. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody v délce až 18 let.

Kriminalisté se případem zabývají od středečních večerních hodin. "Poškozený dvaapadesátiletý muž podlehl způsobeným střelným zraněním, která při incidentu utrpěl. V souvislosti s tímto incidentem policisté zadrželi jednu osobu, která se momentálně nachází v policejní cele," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

Policie obvinila pětapadesátiletého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy a chystá se podat podnět k jeho vzetí do vazby. "V případě soudem uznané viny hrozí obviněnému trest odnětí svobody až do výše 18 let," dodal mluvčí.

V Ústeckém kraji je letos evidováno jedenáct zvlášť závažných zločinů, z nichž ve čtyřech případech se jedná o dokonanou vraždu, v dalších pěti o pokus a ve dvou dokonce i o přípravu. Ve všech zmíněných případech je policejnímu orgánu známa totožnost pachatelů těchto trestných činů.

Témata:  vražda Policie ČR

Aktuálně se děje

13. července 2024 17:32

13. července 2024 13:13

Deštivé počasí má pokračovat. V části ČR bude vydatně pršet

Nová varování před extrémními projevy počasí v Česku vydal v sobotu hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). V části území varuje před vydatnými dešťovými srážkami, které mohou zvednout hladiny vodních toků. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy