Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie objasnila vraždu na Teplicku. Podezřelému hrozí až 18 let vězení

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie od středy vyšetřuje případ vraždy na Teplicku. Dvaapadesátiletého muže zastřelil o tři roky starší muž, jehož zadrželi strážci zákona. V případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody v délce až 18 let.

Kriminalisté se případem zabývají od středečních večerních hodin. "Poškozený dvaapadesátiletý muž podlehl způsobeným střelným zraněním, která při incidentu utrpěl. V souvislosti s tímto incidentem policisté zadrželi jednu osobu, která se momentálně nachází v policejní cele," uvedl policejní mluvčí Kamil Marek.

Policie obvinila pětapadesátiletého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy a chystá se podat podnět k jeho vzetí do vazby. "V případě soudem uznané viny hrozí obviněnému trest odnětí svobody až do výše 18 let," dodal mluvčí.

V Ústeckém kraji je letos evidováno jedenáct zvlášť závažných zločinů, z nichž ve čtyřech případech se jedná o dokonanou vraždu, v dalších pěti o pokus a ve dvou dokonce i o přípravu. Ve všech zmíněných případech je policejnímu orgánu známa totožnost pachatelů těchto trestných činů.

Témata:  vražda Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

18. července 2025 8:22

Svět adrenalinového sportu truchlí. Felix Baumgartner zahynul při paraglidingu

Rakouský extrémní sportovec Felix Baumgartner, jenž před necelými třinácti lety seskočil ze stratosféry, tragicky zahynul ve věku 56 let. Osudnou se mu stala čtvrteční nehoda při paraglidingu ve městě Porto Sant'Elpidio v Itálii. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy