Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje případ znásilnění a pobodání v Karlových Varech

Policie ČR, ilustrační foto
Policie ČR, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policisté vyšetřují násilný trestný čin, který se stal dnes kolem 3:00 v Karlových Varech.

Jedna osoba při tom utrpěla vážná zranění. Podezřelého muže policie zadržela, řekl ČTK krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že podrobnosti zatím nemůže zveřejnit.

Zraněná žena byla podle záchranné služby ošetřena v karlovarské nemocnici. Server novinky.cz uvedl, že z trestného činu je podezřelý mladý Afghánec, který údajně jednu ženu pobodal a další později znásilnil. Oba činy se podle serveru měly odehrát poblíž karlovarského nádraží.

Kriminalisté případ vyšetřují a podle Kopřivy nechtějí zatím uvolnit další informace s tím, že by se tak mohlo stát v nejbližších dnech.

Témata:  Karlovy Vary krimi (jednorázové)

Související

Aktuálně se děje

4. července 2025 18:07

Viceprezident Transněftu vypadl z okna. Jde o další podezřelé úmrtí

V Rusku došlo k dalšímu podezřelému úmrtí vysoce postavené osoby. Zemřel viceprezident státní společnosti Transněft Andrej Badalov. Podle dostupných informací vypadl z okna ve svém domě v prominentní moskevské čtvrti Rubljovka. Informoval o tom web Moscow Times

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy