Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie vyšetřuje vraždu na ubytovně v Ústí nad Labem

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie od noci z neděle na pondělí vyšetřuje vraždu v Ústí nad Labem. Muže, který je ze spáchání činu podezřelý, zadržela. V případu momentálně probíhají další procesní úkony. 

Policie o případu informovala v pondělí dopoledne na sociální síti X. "Krajští kriminalisté si krátce po půlnoci převzali případ vraždy v Ústí nad Labem. Ke konfliktu mezi dvěma muži došlo na místní ubytovně. Podezřelý muž je zadržen. V tuto chvíli probíhají další procesní úkony," uvedla.

Deník s odkazem na vyjádření krajské policejní mluvčí napsal, že mezi procesními úkony, které kriminalisté provádějí, jsou například výslechy osob a vyhodnocování stop.

Na místě činu v noci zasahovali i záchranáři, kteří však napadeného muže našli již bez známek života a případ předali policistům. 

Témata:  vražda Policie ČR

Aktuálně se děje

13. července 2024 17:32

13. července 2024 14:25

Rusko zavede progresivní daň. Putin potřebuje další peníze i pro armádu

Rusko od ledna 2025 ve snaze zvýšit příjmy státního rozpočtu, který vyčerpává především probíhající válka na Ukrajině, zavádí progresivní daň z příjmu fyzických osob. Příslušný zákon v pátek podepsal prezident Vladimir Putin, informovala agentura TASS. V přepočtu má do ruské státní kasy připlout téměř dalších 30 miliard dolarů, napsal web France24

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy