Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie zasahuje v Brně proti ozbrojenému muži, v centru uzavřela ulici

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Reprofoto ČT

Část Lidické ulice v centru Brna je uzavřená, policie dostala oznámení, že se tam pohybuje člověk se střelnou zbraní. Na twitteru o tom informovali policisté a strážníci. Situaci monitoruje vrtulník. Tramvajová doprava je odkloněná.

Uzavírka se týká úseku od Pionýrské po Burešovu ulici. "Respektujte, prosím, pokyny strážníků a policistů. Podrobnosti budou zveřejněny následně. Děkujeme za pochopení a spolupráci," uvedli strážníci na twitteru.

Na místě máme dostatek sil, po ozbrojeném muži nadále patráme, situaci monitoruje vrtulník pic.twitter.com/cATaoA5B5x

— Policie ČR (@PolicieCZ) 20. prosince 2019

Policejní mluvčí na dotaz ČTK potvrdil, že policie na místě prověřuje oznámení o člověku se zbraní. "Prověřujeme oznámení, že se zde měl pohybovat nějaký ozbrojený člověk. Zasahujeme zde, po tom muži pátráme," uvedl mluvčí David Chaloupka.

Ulice je u parku Lužánky, vrtulník létá nad parkem. Doprava v místě stojí, odkloněny jsou i tramvaje. Jde o linky 1 a 6, které podle webu dopravního podniku nyní jezdí ulicí Veveří a přes Technologický park.

Témata:  Policie ČR Brno krimi (jednorázové)

Aktuálně se děje

13. července 2024 17:32

13. července 2024 14:25

Rusko zavede progresivní daň. Putin potřebuje další peníze i pro armádu

Rusko od ledna 2025 ve snaze zvýšit příjmy státního rozpočtu, který vyčerpává především probíhající válka na Ukrajině, zavádí progresivní daň z příjmu fyzických osob. Příslušný zákon v pátek podepsal prezident Vladimir Putin, informovala agentura TASS. V přepočtu má do ruské státní kasy připlout téměř dalších 30 miliard dolarů, napsal web France24

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy