Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při nehodě u jihočeského Staňkova zemřeli tři lidé

Při nehodě u jihočeského Staňkova zahynuli v úterý večer tři muži
Při nehodě u jihočeského Staňkova zahynuli v úterý večer tři muži
Foto: Policie ČR

Při dopravní nehodě u rybníka Staňkov na Jindřichohradecku zemřeli v úterý večer tři muži. Všichni cestovali v jednom osobním autě, které narazilo do stromu, uvedli policisté.

"V úterý večer před osmou hodinou zasahovaly všechny složky IZS u mimořádně tragické dopravní nehody. Řidič šedého vozidla VW Passat pravděpodobně vlivem nepřiměřené rychlosti havaroval do vzrostlého stromu u rybníka Staňkov. Bohužel on, ani jeho dva spolujezdci nehodu nepřežili," uvedli policisté na svém webu.

Nehoda si vyžádala tři mrtvé. Na místo byl povolán i vrtulník záchranné služby, posádce vozidla ale už nebylo pomoci. Policie dodává, že první, kdo na místě pomáhal, byli svědci nehody, které na místo tragédie přivedla obrovská rána.

"Podle pokynů dispečinku zdravotnické záchranné služby se pokoušeli resuscitovat posádku vozidla, bohužel neúspěšně," dodali policisté, kteří budou nyní příčinu nehody vyšetřovat.

"Přesný průběh nehody i to, zda zde navíc sehrál tragickou roli alkohol či nepozornost, budou zjišťovat kriminalisté z Jindřichova Hradce. Ještě v nočních hodinách nebyla potvrzena totožnost celé posádky vozidla," uvedla policie.

Témata:  dopravní nehody Jihočeský kraj

Související

Aktuálně se děje

1. dubna 2025 12:22

Stop, řekl Jaromír Soukup. Takhle reagoval na urážky svého soka

Tohle není aprílový vtip. Jaromír Soukup opravdu přestoupil z organizace Clash do konkurenční Fight Night Challenge a znovu se postaví do boxerského ringu. Se soupeřem Michalem Vančurou už se potkal tváří v tvář. Zatím z toho byla jen slovní přestřelka. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy