Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Server Globe24.cz vám přeje šťastný nový rok

Silvestr
Silvestr
Foto: Pixabay

Redakce zpravodajského serveru Globe24.cz děkuje svým čtenářům za přízeň v roce 2019. Přejeme, aby se vám v novém roce 2020 dařilo a aby pro vás byl ve všech ohledech lepší, než ten uplynulý.

Uplynulý rok 2019 byl plný událostí, které ovlivnily celý svět i život každého z nás. Doufáme, že pro vás šlo o události převážně šťastné a radostné. 

Přejeme vám, aby šťastné a radostné chvíle převažovaly i v roce 2020. Aby se vám dařilo a abyste nám zachovali přízeň, neboť i my vás budeme profesionálně a bez jakýchkoli omezení informovat o všem, co se v České republice a ve světě skutečně stane.

Nechť vám rok 2020 přinese pevné zdraví, nekončící štěstí, a mnoho úspěchů. Ať je pro vás nový rok tím nejúspěšnějším ve vašem životě, a kdyby se to náhodou nepovedlo, nezoufejte. Zase přijde další rok.

Vaše redakce Globe24.cz

Témata:  Silvestr

Související

Aktuálně se děje

11. února 2026 18:29

Šárka Krausová se stala maminkou. Fanouškům to týdny tajila

Herečka Šárka Krausová, kterou diváci znají i pod dívčím příjmením Vaculíková, prožívá ve svých osmatřiceti letech zcela nové životní období. Před dvěma týdny se jí narodil první potomek, syn, kterému dali s manželem jméno Oliver. O radostnou událost se podělil její partner Ondřej Kraus během tiskové konference televize Prima, kde neskrýval své nadšení.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy