Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda na obchvatu Opavy. Vyhasly životy několika mladých lidí

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Tragickou nehodu, která se stala v noci ze středy na čtvrtek na obchvatu Opavy, vyšetřují policisté. Při srážce tří vozidel zemřeli tři mladí lidé. Další dvě osoby utrpěly zranění. Příčina neštěstí se zjišťuje. 

Policie informovala o tragické nehodě, která uzavřela silnici I/11, tedy severní obchvat kolem Opavy, ve čtvrtek brzy ráno na sociální síti X s tím, že objízdná trasa vede přes Opavu. 

Do nehody se zapojila tři vozidla. "Následky nehody jsou bohužel velmi tragické, na místě zemřeli tři mladí lidé. Dvě ženy dále utrpěly zranění a byly předány zdravotníkům," sdělila policie.

Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování opavských kriminalistů.

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Moravskoslezský kraj

Související

Aktuálně se děje

6. května 2026 10:01

Lela Vémola si řekla o peníze, prozradila Agáta Hanychová. Chtěla ji do podcastu

Agáta Hanychová úspěšně pokračuje v podcastovém projektu i po rozkolu s někdejší spolupracovnicí a kamarádkou Ornellou Koktovou. Nyní přiznala, že v pořadu chtěla přivítat další slavnou ženu ze šoubyznysu. Proč k setkání před kamerami nedojde? 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy