Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragická nehoda na Třebíčsku. Spolujezdkyně nepřežila, řidič se těžce zranil

Na Třebíčsku se stala tragická nehoda. (13.8.2025)
Na Třebíčsku se stala tragická nehoda. (13.8.2025)
Foto: Policie ČR

Tragická nehoda se ve čtvrtek stala na Třebíčsku, srazilo se nákladní vozidlo s osobním automobilem. Jeden člověk přišel o život, další osoba se těžce zranila. Příčina a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování. 

Policie o vážné nehodě na hlavním silničním tahu mezi Jihlavou a Znojmem informovala ve středu krátce před 13. hodinou. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky, policisté museli silnici I/38 mezi Želetavou a Svojkovicemi. 

Havárie měla tragické následky. O život přišla spolujezdkyně z osobního automobilu, jeho řidič utrpěl těžké zranění. Objízdná trasa vedla po okolních silnicích nižších tříd. Řidiči byli nabádáni ke zvýšené opatrnosti, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím.

Kolem 16. hodiny se silnici v místě nehody podařilo zprůjezdnit. Strážci zákona ale upozorňovali, že při vyprošťování havarovaného nákladního vozidla ještě bude provoz částečně omezen. 

Témata:  dopravní nehody Policie ČR Kraj Vysočina

Související

Aktuálně se děje

13. června 2026 8:31

Dagmar Havlová reaguje na novou správní radu Knihovny Václava Havla

Dagmar Havlová nevydržela a znovu se vyjádřila k dění kolem Knihovny Václava Havla. Po jmenování nové správní rady prozradila, že pojala podezření, že její manžel snad píše novou hru. Havlová zdůraznila, že se jmenováním nových členů správní rady nemá nic společného. 

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy