Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Útočník v centru Brna pobodal mladou ženu, policie po něm pátrá

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Neznámý útočník v centru Brna dnes odpoledne pobodal mladou ženu, skončila v nemocnici s podezřením na těžké zranění. Policie po pachateli pátrá. ČTK to řekli mluvčí policie Pavel Šváb a záchranné služby Michaela Bothová.

Polici obdržela hlášení o události krátce před 15:00, stala se na lávce spojující park Koliště s areálem IBC. Útočník podle policie na ženu zaútočil zatím z nezjištěného důvodu.

"Kriminalisté uvítají případná svědectví řidičů jedoucích krátce před 15:00 po ulici Koliště či záznamy z palubních kamer jejich vozidel, které mohly zachytit událost. Poznatky přijmeme na lince 158," uvedl Šváb.

"Ošetřili jsme mladou ženu, poskytli jsme jí přednemocniční péči. S podezřením na těžké zranění jsme ji převezli na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno," řekla Bothová.

Témata:  Brno útok krimi (jednorázové)

Související

Aktuálně se děje

8:26

Smutná zpráva z Hollywoodu. Zemřel slavný herec Robert Duvall

Z Hollywoodu přišla v pondělí smutná zpráva. Ve věku 95 let zemřel legendární americký herec Robert Duvall, držitel Oscara, jehož nejvíce proslavila role v Kmotrovi. O Duvallově úmrtí informovala britská BBC

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy