Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Polici nad Metují srazilo auto skupinu chodců. Na místě jsou zranění

Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Záchranáři v akci, ilustrační fotografie
Foto: Lukáš Urban, EuroZprávy.cz

Vážná nehoda se v úterý odpoledne stala v Polici nad Metují na Náchodsku. Auto u místního supermarketu srazilo skupinu chodců, mezi osmi zraněnými jsou tři děti. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému, přiletěl i vrtulník. 

O incidentu jako první informovali krajští hasiči na sociální síti X. Na parkovišti u supermarketu podle nich došlo ke srážce osobního vozidla s chodci. Hasiči informovali o sedmi zraněných, z nichž jeden byl do nemocnice transportován letecky.

Policie později upřesnila, že zranění utrpělo osm osob včetně řidiče. Mezi osmi zraněnými jsou tři děti. Podle strážců zákona došlo k incidentu krátce před 16. hodinou. Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou, příčina nehody je předmětem šetření.

Témata:  dopravní nehody záchranáři Policie ČR

Aktuálně se děje

25. května 2024 11:19

Borrell: EU si musí vybrat, jestli podpoří instituce prosazující právní stát, nebo Izrael

Evropská unie si bude muset vybrat mezi podporou mezinárodních institucí prosazujících zásady právního státu a podporou Izraele, prohlásil šéf evropské diplomacie Josep Borrell. Reagoval na rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora (ICJ), který Izraeli nařídil okamžité zastavení vojenské operace ve městě Rafah na jihu Pásma Gazy, uvedla agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Češi se probojovali do finále MS v hokeji

Mimořádná zpráva

Češi sedmi brankami dokonale rozložili dosud suverénní Švédy a zahrají si doma na MS o zlato

Pokud byl plán svěřenců kouče Radima Rulíka pro semifinále se Švédy nenechat nic náhodě, tak to splnili měrou vrchovatou. Od začátku do konce totiž si šli za jasným cílem, nedat soupeři ani čichnout a dojít tak do vytouženého finále. Svými dvěma brankami režírovali toto neuvěřitelné tažení za vítězstvím jak David Kubalík, tak Lukáš Sedlák, přičemž nejvíc kanadských bodů zaznamenala Nečasova formace, přičemž sám Nečas zaznamenal hned čtyři z nich. A samozřejmě přispěl stále klidně chytající Lukáš Dostál.