Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Praze se srazily tramvaje, jedna žena byla lehce zraněna

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

V pražském Podolí se dnes odpoledne srazily dvě tramvaje. Při nehodě byla lehce zraněna jedna žena. ČTK to řekli mluvčí policie Richard Hrdina a mluvčí zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

V úseku Albertov - Podolská vodárna byla kvůli nehodě nasazena náhradní autobusová doprava.

Nehoda se stala zhruba v 16:15 poblíž zastávky Podolská vodárna. Podle záchranářů i policie si havárie vyžádala pouze jedno lehké zranění. Okolnosti nehody policisté vyšetřují.

Srážka omezila provoz tramvajových linek číslo 3 a 17, které byly ve zmíněném úseku nahrazeny autobusy. Podle webu Dopravního podniku hlavního města Prahy také není obsluhována zastávka Nádraží Braník v obratišti tramvají, takže všechny tramvaje jezdí až do Modřan.

Témata:  Praha MHD Praha

Související

Aktuálně se děje

23. června 2026 18:24

Policisté hledali učitele, potvrzují nové informace. Muž spolupracuje

Policie po úspěšném konci rozsáhlého úterního pátrání po ozbrojeném muži zahájila vyšetřování neobvyklého případu. Zadržený podle dostupných informací spolupracuje se strážci zákona. Dotyčného čeká výslech. Zatím není jasné, zda muž bude z něčeho obviněn. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy