Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Uherském Hradišti se v pondělí na středních školách neučilo. Mohl za to anonym

Policie ČR, ilustrační fotografie.
Policie ČR, ilustrační fotografie.
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Policie se v pondělí opět zabývala výhrůžkami vůči školám. Anonym vyhrožoval násilným jednáním na střední škole v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji. 

"Právě fyzicky kontrolujeme všechny střední školy v Uherském Hradišti. Výuka v nich byla zrušena. Do škol přišel e-mail, ve kterém neznámá osoba vyhrožuje násilným jednáním," uvedla policie na sociální síti X.

Česko loni zažilo tragickou střelbu na škole. Útok v budově FF UK na náměstí Jana Palacha se odehrál ve čtvrtek 21. prosince. Nepřežilo jej 14 lidí, mezi oběťmi byli studenti i vyučující. Pachatel už předtím zavraždil svého otce v domě v Hostouni na Kladensku. Následně se ukázalo, že je zodpovědný také za dvojnásobnou vraždu muže a dítěte v Klánovickém lese, která se stala o necelý týden dříve. 

Témata:  Policie ČR školství Zlínský kraj

Související

Aktuálně se děje

19. července 2026 17:41

19. července 2026 8:54

Lela Vémola: První vyjádření ke Karlosově nové milence

Sedmatřicetiletá Lela Vémola prožívá po rozchodu s o čtyři roky starším Karlosem velmi neklidné období. Domácí společenské rubriky zaplnily spekulace o zápasníkově nové partnerce, kterou má být influencerka Monika Naomi. Na tyto zprávy nečekaně reagovala samotná Lela rozsáhlým veřejným prohlášením. K vyjádření ji přiměl fakt, že se v médiích začalo v souvislosti s touto kauzou objevovat její jméno.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy