reklama

"V novějších písních se zdálo, že si nebyl jistý, zda se držet svého kvílivého stylu, nebo to zpívat po johnsonovsku," napsal časopis Rolling Stone. Nicméně dodal, že už od úvodní "Rock or Bust" bylo jasné, že výběr zpěváka byl úspěšný.

Zdroj: YouTube

"Pokud zůstane Rose pod kontrolou a kapelu AC/DC už nepostihne další rána, může být nové spojení dvou hudebních veličin jedním z hitů léta," napsal Rolling Stone s odkazem na Roseovo dřívější nezodpovědné chování vůči fanouškům.

Axl Rose odzpíval koncert v sedě kvůli zlomené noze, což podle časopisu Rolling Stone ubralo koncertu trochu energie. "Měl štěstí, že akci mohl přesunout na Anguse Younga a jeho kachní show," napsal hudební časopis.

Také mnohé diváky vystoupení nového zpěváka příjemně překvapilo. "Čekala jsem, že to bude horší, a byla jsem nadšená," řekla pětačtyřicetiletá Paula Marquesová, jedna z téměř 60.000 návštěvníků lisabonského koncertu.

Kapela AC/DC se milovníkům jejího hlučného rokenrolu s výraznými kytarovými rify představí v rámci turné na podporu posledního alba Rock or Bust i v Praze, kde zahraje 22. května.

reklama