Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zemřel Vladimír Šafránek, zpěvák kapely Harlej

Vladimír Šafránek
Vladimír Šafránek
Foto: Facebook

Praha - Česká hudební scénu přišla o další legendu. V pouhých 46 letech zemřel zpěvák kapel Harlej a Walda Gang Vladimír Šafránek.

O smrti hudebníka informovala na facebookové stránce kapela Harlej.

"Nevím co napsat, nevím co říct. Dneska nás do hudebního nebe navždy opustil náš kamarád, úžasnej člověk, zpěvák a autor Vláďa Šafránek. Vy, kterým dával radost, vzpomínejte na něj stejně tak jako na něj vždycky budeme vzpomínat my. Vláďo pořád nám budeš chybět. Špatně se to píše, moc to bolí," napsal kapelník Antonín Rauer.

Šafránkův hlas mohli fanoušci slyšet na posledním albu skupiny Hodný holky zlý kluky chtěj. Nazpíval na něm se současným zpěvákem kapely Tomášem Hrbáčkem.

Šafránek před rokem a půl zkolaboval při koncertu na pódiu a absolvoval operaci srdce, měl také plicní hypertenzi. Jestli ale příčina smrti souvisí s těmito orgány není známo.

Témata:  Vladimír Šafránek

Aktuálně se děje

2. dubna 2026 10:04

Otevírací doba obchodů o Velikonocích. Nenakoupíte jen jednou

Velikonoce se blíží každým dnem, přípravy vrcholí. Hodí se proto vědět, jak budou v dalších dnech fungovat obchody. Dobrou zprávou je, že nenakoupíte jen jednou během čtyř svátečních dnů. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy