reklama
Poplach na německém nádraží! Ozbrojenec vzal rukojmí, přihlásil se k Islámskému státu! - anotační obrázek
Poplach na německém nádraží! Ozbrojenec vzal rukojmí,…

"Bouřky budou v pozdních nočních hodinách postupně přecházet v trvalý déšť, který bude pokračovat i v průběhu pátku. Výstrahu budeme upřesňovat," uvedli meteorologové.

Bouřky mohou být doprovázeny srážkami s úhrny kolem 30 milimetrů, kroupami a nárazy větru kolem až 70 km/h. Přívalový déšť může ojediněle zatopit níže položená místa a sklepy. Lidé by měli kvůli nárazovému větru zajistit okna a dveře a odstranit nebo upevnit volně položené předměty, jako je zahradní nábytek.

Předpověď na čtvrtek (00-24):
Jasno až polojasno. Během dne v Čechách od západu přibývání oblačnosti a později místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle i silné. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 28 až 32 °C, na západě Čech kolem 27 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 3 až 7 m/s se bude v Čechách měnit na západní až severozápadní. V bouřkách vítr přechodně zesílí.

Předpověď na pátek (00-24):
Oblačno až zataženo, na většině území přeháňky nebo déšť, v Čechách i vydatnější. Na Moravě a ve Slezsku zpočátku polojasno až oblačno a srážky jen ojediněle. Ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 18 až 14 °C, na západě až 12 °C. Nejvyšší denní teploty od 15 °C na západě do 32 °C na jihovýchodě. Mírný západní až severozápadní, na Moravě a ve Slezsku zpočátku jihovýchodní až východní vítr 3 až 7 m/s, informuje chmi.cz.

Předpověď na sobotu (00-24):
Oblačno až zataženo, na většině území občasný déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C, na západě až 9 °C. Nejvyšší denní teploty v Čechách 14 až 18 °C, na Moravě a ve Slezsku 17 až 21 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 3 až 7 m/s.

Předpověď na neděli (00-24):
Oblačno až zataženo, na většině území přeháňky. Nejnižší noční teploty 13 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C. Mírný severozápadní až severní vítr 2 až 6 m/s.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama