Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 9. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Praha - Počasí u nás bude ovlivňovat vyplňující se tlaková níže se středem nad centrálním Středomořím, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Převážně zataženo, zpočátku na většině území, postupně místy mrholení nebo slabý déšť. Na jihozápadě v polohách nad 1200 m sněžení. Nejnižší teploty 7 až 3 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé až nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Zataženo až oblačno, místy mrholení nebo slabý déšť, na horách četnější. Na jihozápadě v polohách nad 1200 m i sněžení. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C. Slabý proměnlivý nebo západní vítr do 4 m/s.

Tlaková tendence: slabý vzestup

Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

19. dubna 2026 15:22

Pravda o aktuálním stavu v Hormuzském průlivu. Dva tankery se otáčely

Írán dostává svým slovům a kontroluje v situaci v Hormuzském průlivu. Dva ropné tankery dnes vojáci nechali obrátit, většina lidí se stáhla do bezpečí k pobřeží. Teherán opětovně uzavřel průliv kvůli pokračující americké námořní blokádě. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy