Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a pondělí 22. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Praha - Oblast vyššího tlaku vzduchu zeslábne a počasí u nás začne od západu ovlivňovat okluzní fronta, informuje chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až polojasno. Postupně v Čechách od západu přibývání oblačnosti. Ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší teploty -3 až -7 °C, při zmenšené oblačnosti a sněhové pokrývce kolem -10 °C. Slabý proměnlivý do 4 m/s, na Moravě zpočátku mírný severní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: od západu slabý pokles

Rozptylové podmínky: místy mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo, zpočátku na východě a severovýchodě Moravy a ve Slezsku místy polojasno. V jihozápadní polovině území postupně s občasným sněžením, na jihozápadě Čech v polohách pod 700 m přecházející v déšť nebo déšť se sněhem, ojediněle srážky mrznoucí. Nejvyšší teploty -2 až +2 °C. Slabý, postupně mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s, se bude večer na jihozápadě Čech měnit na západní.

Tlaková tendence: zpočátku slabý pokles, postupně slabý vzestup

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

22. října 2025 13:27

Ukrajina by souhlasila s Trumpovým kompromisem, potvrdil Zelenskyj

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj uvítal kompromisní návrh amerického protějška Donalda Trumpa, aby se válka na Ukrajině zastavila na úrovni nynější frontové linie. Zelenskyj ale vyjádřil přesvědčení, že Moskva s tím nebude souhlasit. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy