Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 14. března

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

V čerstvém západním proudění bude v noci postupovat přes střední Evropu mělká brázda nízkého tlaku vzduchu, později odpoledne a večer okluzní fronta, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Proměnlivá, převážně velká oblačnost, od západu místy občasný déšť nebo přeháňky, nad 600 m srážky sněhové. Nejnižší teploty 4 až 0 °C. Mírný jihozápadní vítr 3 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na horách kolem 20 m/s (70 km/h) se bude měnit na západní. Tlaková tendence: slabý pokles, od západu slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Zpočátku proměnlivá oblačnost, místy přeháňky, nad 600 m sněhové. Během dne od západu zataženo a odpoledne a večer na většině území déšť, nad 800 m déšť se sněhem nebo sněžení, na horách i vydatnější. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C, na západě jen 3 až 6 °C. Čerstvý západní až jihozápadní vítr 4 až 9 m/s, místy s nárazy 15 až 20 m/s (až 70 km/h). Na horách postupně místy tvorba sněhových jazyků. Tlaková tendence: ráno slabý vzestup, přes den mírný až silný pokles, večer slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

27. října 2025 10:18

26. října 2025 20:56

Marek Eben jde z role do role. Od televize dostal nabídku, která nešla odmítnout

StarDance sice letos na obrazovce chybí, ale i tak se v rámci České televize našla pro Marka Ebena spousta práce. Dokonce i ve tvorbě pro ty nejmenší děti. Od soboty se vysílá nový večerníček, v němž herec a moderátor dostal zásadní roli. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy