Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Babí léto se hlásí o slovo. Počasí na noc a sobotu 21. září

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Tlaková výše se přesune ze střední Evropy k jihovýchodu a po její zadní straně k nám začne proudit teplejší vzduch od jihovýchodu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno, na severu a východě zpočátku až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 5 až 1 °C, místy přízemní mrazíky. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles Počasí přes den (07-24): Jasno, ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 16 až 20 °C. Slabý proměnlivý, postupně mírný jihovýchodní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý až mírný pokles

Témata:  počasí podzim

Související

Aktuálně se děje

25. června 2026 20:25

25. června 2026 9:59

Je to poprvé v historii. Předpověď pro Česko počítá s teplotou až 40 stupňů

Čeští meteorologové poprvé v historii dopředu předpovídají, že teploty v Česku vystoupají až na 40 stupňů. Počítá s tím předpověď na nadcházející neděli, kdy bude vrcholit příliv teplého vzduchu a tím pádem i vlna veder. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy