Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Léto končí? Žene se další fronta. Počasí na noc a čtvrtek 15. srpna

Deštivé počasí, ilustrační foto
Deštivé počasí, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

V noci na čtvrtek bude přecházet přes naše území k východu oblast vyššího tlaku vzduchu. Přes den začne počasí u nás od západu ovlivňovat okluzní fronta, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno až polojasno, postupně ojediněle mlhy. K ránu na západě přibývání oblačnosti. Nejnižší teploty 11 až 7 °C, v údolích ojediněle až 5 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý pokles Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Zpočátku jen na západě, během dne postupně i na ostatním území oblačno až zataženo a ojediněle slabý déšť. Později odpoledne a večer v Čechách místy, zejména na západě, přeháňky, ojediněle i bouřka. Nejvyšší teploty 20 až 24 °C. Zpočátku slabý, postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, večer od západu slabý až mírný vzestup

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

25. července 2025 21:59

Krampol bojuje v nemocnici o život. Vémola mu poslal dojemný vzkaz

Herec Jiří Krampol, legenda české kulturní scény, čelí vážným zdravotním komplikacím, které ho opět přivedly do nemocnice. Podle informací blízkých zdrojů je jeho stav kritický — pospává, je napojen na kyslík a lékaři se snaží ze všech sil stabilizovat jeho zdravotní stav.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy