Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí bude mrazivé i příští víkend. Může se objevit i sněžení

Zima, ilustrační fotografie
Zima, ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Příští víkend nebude podle meteorologů o nic méně studený než ten uplynulý. Podle ČHMÚ.cz se navíc může objevit sněžení.

Příští víkend bude podle meteorologů oblačno až zataženo, postupně místy i polojasno. Přesto se místy, postupně ojediněle objeví občasné sněžení nebo sněhové přeháňky, zpočátku v nížinách i srážky smíšené.

Nejnižší noční teploty podle meteorologů klesnou na -1 až -6 °C, při zmenšené oblačnosti a sněhové pokrývce ale mohou klesnout až na -8 °C. Nejvyšší denní teploty porostou jen mírně a v maximech budou dosahovat -1 až +4 °C.

Témata:  počasí sníh

Aktuálně se děje

9. srpna 2026 16:26

Čekání se vyplatilo. DNA přivedla kriminalisty k objasnění vraždy z roku 2010

Pražská policie se pochlubila objasněním takzvaného pomníčku. Kriminalisté z hlavního města totiž dopadli podezřelého z vraždy, která se stala před patnácti lety. Zásadní roli sehrály stopy DNA. Pro muže si došla zásahová jednotka. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy