Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí čekají příští týden citelné skoky. Teploty se budou měnit až o 13 stupňů

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Depositphotos

Teploty se budou příští týden citelně měnit. Zatímco v noci podle ČHMÚ.cz mohou klesnout až na -7 stupňů, během dne vyrostou až na 6 stupňů nad nulou.

Předpověď na pondělí:

Zataženo nízkou oblačností nebo mlhy, i mrznoucí. Ojediněle slabé sněžení nebo mrholení, i mrznoucí. Místy, zejména na horách a ve Slezsku jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty 0 až -5 °C, při vyjasnění a sněhové pokrývce kolem -7 °C. Nejvyšší denní teploty -2 až +2 °C, při slunečnu až +6 °C. Slabý, místy mírný jihovýchodní až východní vítr 2 až 5 m/s.

Vyhlídka počasí od úterý do čtvrtka:

Zataženo nízkou oblačností nebo mlhy, i mrznoucí. Ojediněle, v závěru období místy slabé sněžení nebo mrholení, i mrznoucí. Místy, zejména na horách jasno až polojasno. Nejnižší noční teploty 0 až -5 °C, při vyjasnění a sněhové pokrývce kolem -7 °C. Nejvyšší denní teploty -2 až +3 °C, při slunečnu až +6 °C.

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

2. prosince 2025 12:21

Jorze Kotrbové řekli sbohem. Exmanžel promluvil o posledním rozloučení

Přesně týden po jejím odchodu se blízcí v pondělí rozloučili s herečkou a dabérkou Jorgou Kotrbovou. Smuteční obřad se uskutečnil v tichosti a mimo Prahu. Informoval o tom deník Aha!. Kotrbová zemřela minulý týden, bylo jí 78 let. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy