Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na noc a neděli 5. dubna. Teploty začnou rychle stoupat

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Marie Cvrčková, EuroZprávy.cz

Tlaková výše se bude přesouvat z Polska k východu a kolem ní k nám začne proudit teplý vzduch od jihu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Jasno nebo skoro jasno. Nejnižší teploty +1 až -3 °C. Slabý východní až jihovýchodní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Počasí přes den (07-24): Většinou jasno. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C. Slabý jihovýchodní až východní vítr 1 až 4 m/s, v Čechách během dne vítr mírný 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný pokles, postupně setrvalý stav

Témata:  počasí jaro

Související

Aktuálně se děje

13. prosince 2025 17:21

První slova Felixe Slováčka. Takhle vysvětluje další kontakt s Gelemovou

Felix Slováček před lety ohrozil své manželství s Dádou Patrasovou, když se k sobě vzájemně měli s Lucií Gelemovou. Dnes už prý jsou s výtvarnicí jen přátelé, ale v uplynulých dnech opět dali prostor spekulacím. Jak reagoval známý hudebník? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy