Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na noc a pondělí 11. ledna

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Petr Janoušek

Od západu bude do střední Evropy zasahovat výběžek vyššího tlaku vzduchu, který postupně zeslábne, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Skoro jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačnosti. Ojediněle mrznoucí mlhy. Nejnižší teploty -4 až -8 °C, při déletrvajícím vyjasnění a sněhové pokrývce kolem -10 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s nebo klidno. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Skoro jasno až polojasno, zpočátku místy, postupně ojediněle zataženo nízkou oblačnosti nebo mrznoucí mlhy. Odpoledne a večer v Čechách od severozápadu přibývání oblačnosti. Nejvyšší teploty -3 až +1 °C, v 1000 m na horách kolem -4 °C. Slabý proměnlivý nebo jihozápadní vítr, v Čechách postupně mírný 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, postupně slabý pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, postupně místy dobré

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

8:26

Štefan Margita znovu promluvil o nové lásce. Řekl, v čem se podobá Zagorové

Štefan Margita se rozhodl jít ven s pravdou, že je poprvé od smrti Hany Zagorové, od které v úterý uplynou dva roky, zamilovaný. Fanoušci operního pěvce by jistě rádi znali podrobnosti o novém vztahu. Zatím to ale vypadá, že budou mít smůlu. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy