Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na noc a sobotu 7. března

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Od západu k nám bude proudit chladnější a vlhčí vzduch. Zároveň se bude do střední Evropy od jihozápadu rozšiřovat nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, zejména v Čechách místy přeháňky, na horách četnější a nad 500 m sněhové. Nejnižší teploty 4 až 0 °C. Mírný jihozápadní až západní vítr 2 až 6 m/s. Tlaková tendence: mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, na většině území přeháňky, nad 500 m sněhové. K večeru od západu ubývání srážek a částečně i oblačnosti. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, na Moravě a ve Slezsku ojediněle až 9 °C. Mírný, během dne čerstvý západní až severozápadní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s bude k večeru slábnout. Tlaková tendence: mírný vzestup Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí zima

Související

Aktuálně se děje

26. srpna 2025 11:48

Zrádci odhalili další dva hvězdné soutěžící. Jde o zpěváka a Vémolova rivala

Prima avizuje novou sérii úspěšné reality show Zrádci, kde opět nebudou chybět i soutěžící z řad známých osobností. Diváci se už těší na moderátory Danielu Brzobohatou a Čestmíra Strakatého. Nyní přibyla další dvě hvězdná jména. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy