reklama

Počasí v noci (22-07):
Zataženo až oblačno, zpočátku místy až polojasno. Na Českomoravské vrchovině a na severu Moravy místy, jinde jen ojediněle mlhy, mrholení, i mrznoucí. Nejnižší teploty +2 až -2 °C, na Frýdlantsku kolem +4 °C. Slabý, na Českomoravské vrchovině a místy na severu a severovýchodě území mírný jižní až jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s.

KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na jihovýchodním a jižním návětří Českomoravské vrchoviny a hor na severu Moravy se může místy tvořit námraza, ojediněle i slabá ledovka.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: převážně mírně nepříznivé

Počasí přes den (07-24):
Zataženo až oblačno, na Českomoravské vrchovině a na severu Moravy místy, jinde jen ojediněle mlhy, mrholení, i mrznoucí. Večer na západě místy slabý déšť. Nejvyšší teploty 1 až 5 °C, na Frýdlantsku a místy na severovýchodě kolem 7 °C, v 1000 m na horách kolem 2 °C, na Šumavě kolem 5 °C. Mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s, v jihozápadní polovině Čech slabý proměnlivý nebo východní vítr do 3 m/s.

KOMENTÁŘ METEOROLOGA: Na jihovýchodním a jižním návětří Českomoravské vrchoviny a hor na severu Moravy se bude místy tvořit námraza, ojediněle i slabá ledovka.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: převážně mírně nepříznivé, během dne v severovýchodní polovině území místy až dobré

reklama