Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na pátek 22. listopadu. Ukáže se sluníčko?

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Mezi tlakovou níží nad západní Evropou a rozsáhlou tlakovou výší nad Ruskem bude nad naše území, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, proudit teplejší vzduch od jihu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Oblačno až zataženo, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Na jihozápadě ojediněle mlhy. Nejnižší teploty 9 až 5 °C, na západě a jihozápadě Čech až 2 °C. Mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s, v západní polovině Čech slabý vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, v západní polovině Čech mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Zataženo až oblačno, ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Na jihozápadě ojediněle mlhy. Během dne místy až polojasno. Nejvyšší teploty 9 až 13 °C, na západě Čech kolem 7 °C. Čerstvý jihovýchodní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, v západní polovině Čech slabý vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Rozptylové podmínky: dobré, v západní polovině Čech zpočátku mírně nepříznivé

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

20. května 2024 21:54

Litva: Ukrajina by měla mít více svobody při útocích na cíle v Rusku

Západní spojenci Ukrajiny by měli zrušit omezení na použití zbraní dodaných na Ukrajinu a dopřát Kyjevu více svobody při útocích na cíle v Rusku. V pondělí to během rozhovoru prohlásil litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis, informuje agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy