Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Počasí na středu 4. prosince. Čepice a rukavice s sebou!

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Kolem tlakové výše, která se bude přesouvat ze střední Evropy dále k východu, k nám začne ve vyšších vrstvách atmosféry proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Polojasno až jasno, na severu a severovýchodě zpočátku oblačno až zataženo. Ojediněle mlhy, i mrznoucí, nebo nízká oblačnost. Nejnižší teploty -3 až -7 °C, zejména v severní polovině území při zvětšené oblačnosti kolem -1 °C. Slabý jižní až jihovýchodní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Jasno až polojasno, ojediněle mlhy, i mrznoucí, nebo nízká oblačnost. Večer postupně místy nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 1 až 5 °C. Slabý, postupně mírný jižní až jihovýchodní vítr 2 až 5 m/s, na Českomoravské vrchovině a na severu Moravy a ve Slezsku postupně vítr mírný 3 až 7 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, postupně většinou dobré

Témata:  počasí zima

Aktuálně se děje

20. května 2024 21:54

Litva: Ukrajina by měla mít více svobody při útocích na cíle v Rusku

Západní spojenci Ukrajiny by měli zrušit omezení na použití zbraní dodaných na Ukrajinu a dopřát Kyjevu více svobody při útocích na cíle v Rusku. V pondělí to během rozhovoru prohlásil litevský ministr zahraničí Gabrielius Landsbergis, informuje agentura AFP.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy