Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a neděli 8. září

Déšť v ulicích Prahy
Déšť v ulicích Prahy
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Nad střední Evropou se bude i nadále udržovat zvlněné frontální rozhraní, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Zataženo až oblačno, zpočátku místy, postupně ojediněle déšť. Nejnižší teploty 11 až 7 °C, na východě kolem 12 °C. Slabý proměnlivý nebo severozápadní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav Počasí přes den (07-24): Většinou oblačno, ojediněle přeháňky nebo déšť, odpoledne od jihozápadu v Čechách, večer i na Moravě a ve Slezsku zataženo s deštěm. Nejvyšší teploty 15 až 19 °C. Slabý proměnlivý vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Témata:  počasí déšť

Související

Aktuálně se děje

1. srpna 2025 19:23

Pražské metro čekají další dvě výluky. Devět dní se bude jezdit autobusy

Provoz pražského metra ještě v tomto týdnu opět ovlivní rozsáhlá výluka na lince C. Vlaky nebudou jezdit mezi stanicemi Muzeum a Chodov. Na sedmidenní výluku navíc vzápětí naváže další dvoudenní omezení provozu, které se bude týkat ještě delšího úseku.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Bouřka, ilustrační foto

Počasí: Meteorologové vydali výstrahu před bouřkami, Česku hrozí silný déšť

Dnešní meteorologická situace v Česku nebude „typicky bouřková“, ale přesto se v některých oblastech mohou vyskytnout přeháňky a bouřky. Podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) se ve východní polovině Čech a na pomezí Čech a Moravy postupně v odpoledních a večerních hodinách očekávají trvalejší srážky, které mohou být doprovázeny bouřkami. Ty mohou být podle výstrahy místy silné.