Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Sešup teplot, vyndejte čepice. Počasí na noc a úterý 29. října

Podzim, ilustrační fotografie
Podzim, ilustrační fotografie
Foto: Radek Sycha, EuroZprávy.cz

Za studenou frontou, která se bude vlnit nad Alpami a částečně ovlivňovat počasí na jihu našeho území, k nám bude proudit studený vzduch od severozápadu až severu, informuje portal.chmi.cz.

Počasí v noci (22-07): Zpočátku většinou polojasno, na jihozápadě a postupně na celém území oblačno až zataženo. Na jihozápadě ojediněle slabý déšť, v polohách nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší teploty 5 až 1 °C. Slabý proměnlivý nebo severní vítr do 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav, k ránu slabý vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Oblačno až zataženo, zpočátku na jihozápadě místy občasný déšť, v polohách nad 900 m déšť se sněhem nebo sněžení. Během dne od severu ubývání oblačnosti většinou na polojasno a během dne na severovýchodě místy, jinde ojediněle přeháňky, nad 700 m smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 6 až 10 °C. Slabý, přes den mírný severní vítr 2 až 5 m/s. Tlaková tendence: slabý až mírný vzestup Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, místy dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

23. května 2024 14:46

23. května 2024 11:38

Kadyrov nabídl Putinovi vyslání dalších bojovníků na Ukrajinu

Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov v noci na čtvrtek uvedl, že se v Kremlu setkal s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a nabídl mu vyslání dalších svých bojovníků na Ukrajinu. Uvedla to agentura Reuters.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy