Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Slovenský herec Marián Labuda skončil po kolapsu v nemocnici

Marián Labuda
Marián Labuda
Foto: Reprofoto YouTube

Bratislava - Slovenský herec Marián Labuda (71) ve středu zkolaboval a byl hospitalizován v jedné z bratislavských nemocnic. Labuda dlouhá létá trpí cukrovkou.

Podle deníku Nový čas Labuda zkolaboval před svým domem v obci Borinka nedaleko Bratislavy. Záchranku přivolali sousedé.

List s odvoláním na nejmenovaný zdroj napsal, že herec omdlel při návratu od lékaře, u kterého si nechal předepsat léky.

Oblíbený herec ztvárnil postavy v řadě filmů a v divadle, zahrál si například ve snímku Vesničko má středisková.

Témata:  Slovensko nemocnice Marián Labuda

Související

Aktuálně se děje

18. června 2026 19:56

Pravda o prvním dítěti Ondřeje Pavelce. Partnerka konečně promluvila

Česko se už v březnu dozvědělo, že bývalý hokejový brankář Ondřej Pavelec a modelka Tereza Budková se stali rodiči. Přesto se k tomu až do těchto červnových dnů ani jeden z nich nevyjádřil. Novopečená maminka ale mlčení konečně prolomila. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy