Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Adriana Mašková a Filip Blažek vypadli hned dvakrát. Jak se to stalo?

Adriana Mašková a Filip Blažek
Adriana Mašková a Filip Blažek
Foto: Česká televize

StarDance v sobotu opustil další pár. K překvapení mnohých diváků se s televizní taneční soutěží rozloučili herec Filip Blažek a jeho taneční partnerka Adriana Mašková, která v přímém přenosu popsala, co definitivnímu vyřazení předcházelo. 

Páté pokračování třinácté řady StarDance končilo vyřazením čtvrtého páru. Muzikálový večer se stal osudným Filipu Blažkovi a Adrianě Maškové, kteří během něj zatančili rumbu. Z uvedeného tance toho porotci prý moc neviděli, přesto herce chválili za to, jak přirozeně na parketu vypadá. Výsledkem bylo 21 bodů. V součtu s hlasy diváků to na setrvání v soutěži nestačilo.

Mašková pak v emotivní řeči po vyřazování popsala, co tomu předcházelo. Nejprve se ale podělila o bezprostřední pocity. "Mně to přijde nějak zvláštní. Já mám pocit, že mi nějak nedochází, že se to děje. Já jsem měla jisté pocity, že by se to možná mohlo stát, nevím proč," svěřila se.

"My jsme vypadli i na generálce, a to má člověk pocit, že když vypadne na generálce, tak večer je to v pohodě. Teď nebylo," dodala. 

Televizní diváci po konci přímého přenosu dali najevo svou nespokojenost na sociálních sítích. Spoustu z nich totiž brzký konec oblíbeného herce mrzel. Někteří dokonce neváhali říct, kdo měl skončit. "Měla vypadnout ta bojovnice (Martina Ptáčková)," napsala jedna z divaček na facebooku.

V letošní StarDance zůstává šest párů, přičemž jasnou převahu mají herci. I po vyřazení Blažka pokračují Oskar Hes, Marta Dancingerová, Lucie Vondráčková a Jana Paulová. Doplňují je spisovatel Patrik Hartl a již zmíněná bojovnice Martina Ptáčková.

Témata:  StarDance Filip Blažek

Aktuálně se děje

28. srpna 2026 13:08

Zemřela další tvář Evropy 2, moderátor a DJ Luděk Hrzal

Českou rozhlasovou scénu zasáhla další smutná zpráva. Ve věku šedesáti let zemřel bývalý dlouholetý moderátor a DJ rádia Evropa 2 Luděk Hrzal, kterému posluchači i kolegové přezdívali Luigi. Legendární hlas rozhlasového éteru podlehl těžkému zhoubnému onemocnění necelý rok po smrti svého bývalého rozhlasového kolegy Patrika Hezuckého. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

StarDance

14. řada StarDance se blíží. Vše, co potřebujete vědět

Česká televize se chystá na zahájení čtrnácté řady populární taneční show StarDance …když hvězdy tančí. Nová série odstartuje na obrazovkách hlavního programu ČT1 v sobotu 10. října a přinese celou řadu novinek i návratů oblíbených tváří. Počínaje složením poroty až po finální rozdělení soutěžních dvojic nabízí nadcházející ročník pestrou sestavu osobností.