Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Česká televize odhalila jména všech deseti účastníků letošní StarDance

StarDance odhalila jména pěti mužských účastníků třinácté řady.
StarDance odhalila jména pěti mužských účastníků třinácté řady.
Foto: Česká televize

Jména všech deseti účastníků podzimní třinácté řady StarDance jsou známá. Česká televize ve středu na sociálních sítích odhalila jména pěti mužů, kteří se objeví na parketu. Už v pondělí prozradila, jaké slavné ženy budou usilovat o titul královny tanečního parketu. 

ČT představila další pětici soutěžících ve středu ráno na sociální síti X. "Na podzim parket StarDance roztančí herec Filip Blažek, spisovatel Patrik Hartl, herec Oskar Hes, paralympionik Jiří Ježek a hudebník Ondřej Ruml," uvedla televize.

Celkem tak budou k vidění čtyři herci, dva hudebníci, dvojice sportovců, spisovatel a kuchařka. Produkce už v pondělí odhalila jména pěti slavných žen, které budou po letních prázdninách tančit před televizními kamerami. Pozvání přijaly herečky Marta Dancingerová a Jana Paulová, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a zpěvačka Lucie Vondráčková.

Potvrdily se tak nejen dřívější spekulace o angažování Vondráčkové, ale i informace o účasti herců Blažka a Hese. Zbytek jmen zůstal v tajnosti až do oficiálního oznámení ze strany České televize. 

Velké emoce vzbudilo rozhodnutí, po kterém bude StarDance po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Témata:  StarDance Česká televize

Aktuálně se děje

18. června 2024 17:36

17. června 2024 18:30

Univerzita nesouhlasí s odložením případu střelby na FF UK

Univerzita Karlova (UK) v pondělí podá stížnost proti policejnímu usnesení o odložení případu tragického prosincového útoku v budově Filozofické fakulty. Při střelbě zemřelo 14 lidí.

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy