reklama

Herečka Jitka Čvančarová (41) ozdobila premiéru kontroverzního českého filmu Nabarvené ptáče, který uvedl filmový festival v Benátkách. Mezi účastníky nechyběl režisér Václav Marhoul a dětský herec Petr Kotlár.

img-responsive

Jitka Čvančarová na MFFB 2019 | foto: Instagram

Herečka Jitka Čvančarová (41) opět potvrdila, že dokáže zaujmout převážně mužskou část publika, když dorazila na filmový festival v Benátkách, kde je součástí delegace k filmu Nabarvené ptáče, a likvidovala zraky obecenstva vražedným dekoltem!

Jitka Čvančarová už před dvěma roky na sebe soustředila obrovskou pozornost při zahajování filmového festivalu v Karlových Varech. Tehdy zde zaútočila neuvěřitěelně i na mezinárodní konkurentku hvězdu Kill Billa Umu Thurman. Její tehdejší růžové šaty s obřím výstřihem vyrazily dech všem a od té chvíle pozornost strhla jen na sebe!

img-responsive

Jitka Čvančarová na MFFB 2019 | foto: Instagram

Letos ve varech měla šaty až ke krku. To nejcennější zřejmě šetřila až na Benátky, kam dorazila s delegací snímku režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče.

„Paní Čvančarová je krásná žena, ale bohužel takovéto nevhodné šaty jí nesluší,“ prohlásila jedna z fanynek na sociální síti. Manžel Petr Čadek zůstal doma, kde se staral o jejich dvě malé děti.

reklama