Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Hanychová má strach o život, ale ne o živobytí. S Ornellou si mnou ruce

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Instagram/Agáta Hanychová

Česko od minulého týdne žije kauzou kolem potyčky Jaromíra Soukupa a Mirka Dopity před domem Agáty Hanychové. Ta si sice stýská, kudy chodí, ale její peněženka křepčí radostí. Podcastový projekt s kamarádkou Ornellou Koktovou totiž zažívá zlaté časy. 

První zlatou žílou byly nedávné spekulace o Soukupově vztahu s jinou Agátinou kamarádkou Dominikou Mesárošovou, které se nakonec vůbec nepotvrdily. Hanychová a Koktová se na nich každopádně přiživily, aby vzápětí vyšlo najevo, že někdejší vlastník TV Barrandov tvoří pár s Evou Feuereislovou. 

K ještě lepším výdělkům jim pomohla aktuální kauza kolem potyčky, kterou nadále vyšetřuje policie. Influencerka sice vypráví, jaký má strach o život, ale v zákulisí si může mnout ruce.

Podle zjištění webu extra.cz totiž podcastu po incidentu z minulého týdne vzrostl počet předplatitelů o více než tři tisíce na zhruba 9200. Server spočítal, že obě protagonistky si tak momentálně přijdou na 700 tisíc korun měsíčně.  

Právě v podcastu se Hanychová nechala slyšet, že má strach o svůj život. Potyčku prý inicioval Soukup, který na ni podle jejích slov chtěl zaútočit. "A mně zachránil život můj manžel. Doufám, že to brzy vyjde najevo a on ponese následky," prohlásila. 

Témata:  Agáta Hanychová Ornella Koktová

Související

Aktuálně se děje

1. února 2026 16:21

Suchý únor odstartoval. Iniciativa připravila pro milovníky alkoholu „28 kroků sušiče“

V Česku dnes odstartoval čtrnáctý ročník osvětové kampaně Suchý únor, která každoročně vyzývá veřejnost k měsíční abstinenci od alkoholu. Tato iniciativa, za kterou stojí nezisková organizace Suchej únor, má lidem pomoci prověřit jejich vztah k pití a získat odstup od zažitých návyků. Podle organizátorů se v Česku za hranou rizikového pití pohybuje více než milion lidí, což v praxi znamená každý sedmý dospělý člověk.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy