V současnosti jsou mokasíny oblíbenou volbou z hlediska funkčnosti i módy. Díky jednoduchému provedení se hodí ke každému outfitu. Často jsou černé mokasíny kombinovány s džínami, šortkami nebo sukní, ale také se hodí k šatům pro výjimečné události. Mokasíny jsou vhodnou obuví nejen do podzimního období, ale díky prodyšnému provedení je můžete nosit také v teplých dnech.

Mokasíny Rieker - univerzální, komfortní a stylové

Nejoblíbenější jsou černé mokasíny, které můžete nosit jak na formální události, tak během běžného dne. Tuhle nestárnoucí klasiku tak jednoduše vynosíte do školy, do práce nebo pokud vyrážíte ven s přáteli. Pokud se chystáte na svatbu svých kamarádů, povedeným kouskem elegantních mokasín dodáte svému outfitu finální dotek elegance.

Načerpejte novou inspiraci na Rieker-eshop.cz, kde najdete mokasíny různých barev. Vybírejte také z tradičního nebo moderního stylu, který je obohacen o elegantní designové prvky. Rozmanitý výběr dovolí i těm náročnějším si vybrat pár, který bude odpovídat jejich osobnímu stylu.

Pohodlí na prvním místě

Nejdůležitějším kritériem, podle kterého byste si měli vždy nové boty vybírat, je pohodlí. Nekomfortní obuv vám úsměv na tváři nevyčaruje, proto věnujte tomuto pocitu náležitou pozornost. Důležité je, aby se boty přizpůsobily vašim chodidlům. Mokasíny Rieker dopřejí vašim nožkám zaslouženou dovolenou, ať už jde o pánské mokasíny nebo dámské mokasíny.

img-responsive

Hledáte ikonickou obuv? Zvolte černé mokasíny! | foto: Rieker

K výjimečným pocitům pohodlí přispívá také technologie Antistress, o kterou jsou boty Rieker obohaceny. Nejen že šetří vaše záda a klouby, ale vaše chodidla si budou připadat jako na obláčku. Dopřejte svým nožkám tento zážitek na vlastní kůži. Skloubením designu a pohodlí vzniká unikátní obuv, kterou nebudete chtít sundat.

reklama