Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jaromír Soukup promluvil před zápasem o svých slabých místech

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Instagram Jaromír Soukup

Jaromíra Soukupa čeká už co nevidět velká výzva, protože už příští týden proběhne jeho další a prý i poslední boxerský zápas. Soupeřem mu tentokrát bude zápasník Karlos Benda. Známý podnikatel prozradil, co si myslí o jeho schopnostech. 

K zápasu dojde 23. listopadu v Brně pod hlavičkou organizace Clash of the Stars, která už Soukupovi zorganizovala nechvalně proslulý zápas s "Psychopatem" Alešem Bejrem. Ten skončil diskvalifikací podnikatelova soupeře. Nyní všichni věří, že k porušování pravidel nedojde.

Někdejší majitel TV Barrandov v propagačním videu prozradil, jak svého nynějšího soupeře vnímá. "Karlos, pokud vím, dělá MMA čtyři nebo pět roků, což je málo, takže to je jeho slabina," poznamenal. "Jeho výhodou oproti mě je samozřejmě věk, fyzická síla a asi i rychlost," podotkl hned poté.

Expartner Agáty Hanychové dal každopádně najevo, že Bendu bere vážně. "Já jsem ho boxovat neviděl, respektive neznám jeho přípravu. Viděl jsem jenom to, co je dostupné na YouTube, takže bych ho určitě nepodceňoval," dodal. 

Soukup je už předem rozhodnutý, že rukavice navlékne naposledy. "Těším se, bude to určitě poslední zápas v životě," řekl před časem pro web super.cz.

Témata:  Jaromír Soukup

Související

Aktuálně se děje

17. března 2026 14:42

Český astronaut Aleš Svoboda zahajuje novou fázi výcviku

Budoucí český astronaut major Aleš Svoboda, bojový pilot Armády České republiky, zahajuje třetí a závěrečnou fázi svého základního astronautského výcviku v Evropském středisku astronautů (ESA) v Kolíně nad Rýnem. Dvouměsíční intenzivní program o rozsahu 187 hodin je zaměřen na praktické dovednosti potřebné pro práci na oběžné dráze a představuje další krok na cestě k účasti českého astronauta na misi na Mezinárodní vesmírnou stanici (ISS).

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy