Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jaromír Soukup se obrátil na policii. Kauza kolem potyčky s Dopitou nekončí

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Instagram Jaromír Soukup

Je to už více než měsíc, co se před domem Agáty Hanychové porval její manžel Mirek Dopita s jejím expartnerem Jaromírem Soukupem. Potyčkou se zabývala policie, přičemž Soukup se na ni údajně obrátil ještě v jedné věci.

Jak jsme minulý týden informovali, podle právního zástupce Hanychové dospěla policie k závěru, že Soukup se při potyčce mohl dopustit přestupku proti občanskému soužití. Věc proto byla předána příslušnému správnímu orgánu. Podnikatel tou dobou tvrdil, že o výsledku zatím nebyl informován. 

Advokát influencerky vyložil závěry šetření tak, že podporují verzi jeho klientky. Naznačoval také, že kauza pro obě strany sporu nekončí. Sdělil totiž, že podá žádost o přezkum postupu policejního orgánu.

To se ještě nevědělo, že někdejší majitel TV Barrandov se obrátil na policii sám, aby prověřila jistou věc v souvislosti se zářijovou potyčkou. "Policie mě informovala ve smyslu, že pan Soukup podal trestní oznámení na pana Miroslava Dopitu pro podezření z pokusu o ublížení na zdraví," uvedl právník Štěpán Ciprýn pro web extra.cz. 

S ohledem na závěry prvotního šetření se nezdá být pravděpodobné, že by Soukup uspěl. V posledních dnech se každopádně napětí mezi oběma bývalými partnery opět zvýšilo.

Hanychová totiž vyrazila s rodinou během podzimních prázdnin na dovolenou do Turecka, jenže bez roční dcery Rozárky. Holčička přesně podle litery uzavřené dohody strávila volno se Soukupem, influencerka to přesto těžce nesla. 

Témata:  Jaromír Soukup Agáta Hanychová

Související

Aktuálně se děje

17. října 2025 9:39

Policie prozradila nové detaily ke střelbě ve Smržovce. Naznačila, co se stalo

Policie od čtvrtečního odpoledne vyšetřuje tragickou střelbu ve Smržovce na Jablonecku, po které zůstali na místě dva mrtví lidé a jeden těžce zraněný člověk. Strážci zákona již naznačili, kdo by měl být pachatelem hrůzného činu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy