Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jiří Krampol vysvětlil, proč se stále vrací do nemocnice. Má v tom jasno

Jiří Krampol, herec a moderátor
Jiří Krampol, herec a moderátor
Foto: Lukáš Henzl, EuroZprávy.cz

Pro nikoho už nejsou žádným překvapením zprávy o hospitalizacích Jiřího Krampola, který v těchto dnech opět skončil v jedné z pražských nemocnic. Tentokrát nebylo ihned jasné, co slavného pacienta trápí. Známý herec a bavič se nyní ozval z nemocničního lůžka a vše ozřejmil. 

O nynější hospitalizaci Krampola v pražské Nemocnici Na Františku informoval jako první deník Blesk s tím, že do péče lékařů jej měly přivést velké dýchací problémy, které se u něj vyskytly během minulého týdne.

"Četl jsem o sobě nějaké nesmysly," svěřil se známý herec a bavič. "Že jsem někomu měl dávat peníze. Prosím vás, já nejsem žádný šetřílek, nemám žádné peníze, všechno jsem procestoval," přiznal. 

Krampol prozradil přesnou diagnózu až v dalším vyjádření. "Mám zánět průdušek," řekl webu extra.cz s tím, že odborníci ho přesvědčili, aby se neléčil doma. "Lékaři mi řekli, že to ve špitále vyléčí rychleji," sdělil s tím, že je na kyslíku. 

Muž, který v létě oslaví již 87. narozeniny, nijak neskrýval, že opakované nemocniční pobyty ho nebaví. "Fakt si nechci stěžovat. Starají se tu o mě bezvadně. Ale upřímně řečeno: nemocný jsem z těch nemocnic," konstatoval. 

Témata:  Jiří Krampol

Související

Aktuálně se děje

5. února 2026 10:50

To tady deset let nebylo. Inflace v Česku je nejnižší od roku 2016

Inflace v Česku letos v lednu klesla na nejnižší úroveň od roku 2016. Meziročně činila 1,6 %. Klíčovým důvodem je výrazný pokles cen energií, meziročně takřka osmiprocentní, který souvisí hlavně s přesunem platby poplatku za obnovitelné zdroje z firem a domácností na státní rozpočet. Z menší části pak odráží pokračující snižování burzovních cen energií, které se postupně promítá do cen pro konečné odběratele, zvláště znatelně pak právě v prvním měsíci roku, kvůli změnám ceníků spjatým s jeho příchodem. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy