Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Jsme zpět, hlásí Mirai. Kapelu v létě zastavila zpěvákova zlomená čelist

Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
Foto: Instagram Mirai Navrátil

Přichází dobrá zpráva, na kterou od léta čekali všichni příznivci jedné z nejpopulárnějších českých kapel. Mirai Navrátil se i se spoluhráči vrací na pódia, z nichž během prázdnin zmizel poté, co utrpěl vážné zranění při incidentu, kterým se zabývá policie. 

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel Mirai už návrat ke koncertování potvrdila na videu, které zveřejnila na instagramovém profilu. "Ahoj, jsme zpět," oznámili hudebníci.

Mirai už v sobotu vystoupili ve slovenské Skalici, v úterý se měl samotný zpěvák Mirai Navrátil objevit na charitativním koncertu pro lidi postižené povodněmi v Ostravě. "Ano, kapela Mirai se vrací na pódia," potvrdil manažer kapely Jindřich Vladyka pro web novinky.cz. 

Mirai Navrátil byl napaden na konci července na jednom z koncertů slavného písničkáře Eda Sheerana v Hradci Králové. Skončil se zlomenou čelistí, takže hudebníci museli odložit všechny zbývající letní koncerty.

Policie sice v případu zahájila úkony trestního řízení pro zločin ublížení na zdraví proti dosud neznámému útočníkovi, jemuž případně hrozí trest odnětí svobody na dva až osm let, ale není to tak dávno, co přiznávala, že nemá jediného svědka incidentu. Podle posledních informací vyšetřování stále pokračuje. 

Témata:  Mirai Navrátil

Související

Aktuálně se děje

26. června 2026 19:39

Agáta Hanychová využila triumfu a opět se pustila do Koktové

Agáta Hanychová je po úspěchu na podcastových cenách na koni, což dokazují její vyjádření k umístění, které podle svých slov nečekala. Překvapivého triumfu zároveň využila k dalším neadresným výpadům vůči někdejší kamarádce Ornelle Koktové. Znovu totiž dala najevo, že nelituje konce jejich společného projektu. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy