Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kolaps Richarda Krajča: Zpěvák s kanylou v ruce přiznal, co mu hrozí

Richard Krajčo s manželkou Karin.
Richard Krajčo s manželkou Karin.
Foto: Instagram Richard Krajčo

Richard Krajčo se před Vánocemi zdravotně sesypal a odkládá jednu akci za druhou. Jedinou výjimkou bylo předávání Českých slavíků, na které předminulý týden dorazil i s manželkou Karin. A právě tehdy zazněla z jeho úst upřímná slova o jeho zdravotním stavu. 

Krajčo totiž přiznal, že v současnosti si nemůže být jistý tím, že se jeho stav během pár minut nezhorší. "Přijel jsem s kanylou v ruce a ještě nevím, jestli se večer nevrátím zpátky do nemocnice," řekl webu extra.cz v den předávání Slavíků s tím, že si ani tak nechce galavečer nechat ujít. "Těšil jsem se na kolegy a chtěl jsem jim popřát," vysvětlil. 

Není tedy divu, že ani v uplynulém týdnu nebylo zpěvákovi do skoku. Ve čtvrtek musel lidem oznámit další smutnou zprávu. Odložil tradiční vánoční koncert ve svém kostele v Chotěvicích na Trutnovsku.

"Po zrušených divadelních představeních jsem doufal, že tradiční Vánoční koncert v našem kostele v Chotěvicích už nějak dám. Domluvil se kytarista, abych nemusel trápit svou ne moc funkční pravačku, zvládly se zkoušky s dětským sborem," začal frontman kapely Kryštof nadějně na instagramu.

Akce by však vyžadovala jeho celodenní organizační přítomnost na místě v sobotu i v neděli. "Vzhledem k teplotě v kostele, která by po 5 až 6 hodinách na místě mohla krčním obratlům spíše ublížit, mi dnes lékaři po obstřicích doporučili akci přeložit. Člověk míní a Bůh mění. Je mi to moc líto," přiznal herec a hudebník. 

Krajčo se proto rozhodl udělat z vánočních koncertů novoroční a přesunout je na 18. a 19. ledna, kdy už pevně věří tomu, že bude v pořádku. "Věřím, že u vás fanoušků najdu pochopení a brzy se ve zdraví zase potkáme. Říkám si, že je lepší potkat se později než vůbec," dodal s tím, že získané peníze půjdou na rekonstrukci kostela.

Témata:  Richard Krajčo

Související

Aktuálně se děje

10:12

Farma Česko se vrátila po třinácti letech. Soutěžící bojují o sympatie všelijak

Po Survivoru či Love Islandu zkouší Nova ve vysílání další reality show. Po třinácti letech se na televizní obrazovku vrátila Farma. Sympatie diváků si soutěžící získávají všelijak. Jak na to jde Sandra Haganová? 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy