Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Konec sporů na obzoru. Víme, jak se Hanychová a Soukup dohodli

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup v dobách společného vztahu.
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup v dobách společného vztahu.
Foto: Instagram/Agáta Hanychová

Soud dal razítko na dohodu mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem ohledně péče o jejich dceru Rozárku, o které již dříve informovala prvně jmenovaná. Dcera herečky Veroniky Žilkové původně neprozradila detaily. Nyní už je ale známe. 

Hanychová se o nové dohodě s bývalým partnerem poprvé zmínila v podcastu s kamarádkou Ornellou Koktovou na její dotaz, co považuje za nejlepší okamžik loňského roku. "Že jsem se domluvila s Jaromírem Soukupem na péči o Rózu," překvapila posluchače. 

Už v pořadu to označila za zásadní a důležitou věc. "Mě by to asi jinak úplně utrápilo," přiznala s tím, že to byla ona, kdo nakonec ustoupil. "Vím, že on by tenhle krok nikdy neudělal, takže jsem to musela udělat já – kývnout na všechno, co chtěl," vysvětlila. 

Soud v úterý jejich dohodu posvětil. Jak informoval web super.cz, podnikatel bude o dceru pečovat od středečního dopoledne v sudém týdnu do pondělního večera v lichém týdnu, zatímco influencerka bude mít holčičku na starost od pondělního večera v lichém týdnu do středečního dopoledne v sudém týdnu. 

K předávkám má docházet ve školce, takže nově vůbec není nutné, aby se rodiče Rozárky setkávali z očí do očí. Dohoda upravuje i péči o prázdninách či Vánocích. Jejím předmětem je i výše alimentů. Hanychová i Soukup se zároveň zavázali přispívat na dceřin účet deset tisíc korun měsíčně. 

Rozhodnutí soudu si přišli vyslechnout oba, nejspíš i z toho důvodu, že oba tušili, jak stání, které trvalo přes hodinu, dopadne. 

Témata:  Agáta Hanychová Jaromír Soukup

Související

Aktuálně se děje

21. dubna 2026 19:43

Vystrčil poletí na Tchajwan linkou. Babišovu vládu zkritizoval

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) poletí na Tchajwan komerčním letem. Potvrdil to na úterní tiskové konferenci, kde komentoval předchozí rozhodnutí vlády, která mu znemožnila let armádním strojem. Vystrčil dnes neváhal kritizovat premiéra Andreje Babiš (ANO). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy