Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Královský úsměv, který všechny dojal. Princezna Kate se vrátila s novou energií

Kate posílá zprávu po dokončení chemoterapie
Kate posílá zprávu po dokončení chemoterapie
Foto: Kensington Palace

Kate Middleton a princ William se opět postarali o rozruch na sociálních sítích, když tiše přidali novou fotografii na svůj oficiální instagramový profil. Na snímku, který fanoušci nadšeně sdíleli, se královský pár usmívá a drží za ruce, přičemž je zřetelně vidět jejich láska a vzájemná blízkost. 

Tento spontánní a neformální snímek vyvolal mnoho pozitivních reakcí, protože ukazuje pár v neobvyklém světle – méně oficiálním, ale více lidském.

Kate Middleton, která nedávno oznámila dokončení své léčby chemoterapií, na fotografii září zdravím a šťastným úsměvem. Přestože bojovala s nemocí mimo oči veřejnosti, fanoušci ocenili její odhodlání a odvahu, informuje magazín People. 

Tato fotka se objevila po jejím návratu k veřejným povinnostem a potvrzuje, že se cítí lépe a je připravena pokračovat ve své roli princezny z Walesu. Po boku svého manžela, prince Williama, sdílejí tento intimní okamžik v přírodním prostředí, což ještě více podtrhuje jejich vzájemnou podporu a lásku.

Nový snímek rychle získal tisíce lajků a komentářů od fanoušků, kteří oceňují jejich otevřenost. Kate a William jsou známí tím, že občas sdílejí osobnější okamžiky na svých oficiálních profilech, ale tento konkrétní obrázek vyniká svou jednoduchostí a krásou. 

Po jejich posledních oficiálních vystoupeních, během nichž podpořili různé charitativní organizace, je tento krok vnímán jako připomínka, že královská rodina také prožívá normální, radostné chvíle mimo záři reflektorů.

Témata:  princezna Kate (Catherine, princezna z Walesu) princ William královská rodina

Související

Aktuálně se děje

3. ledna 2026 18:44

Trump potvrdil zadržení Madura. Odhalil i další americké plány s Venezuelou

Americký prezident Donald Trump na tiskové konferenci potvrdil, že vojáci zadrželi prezidenta Venezuely Nicolase Madura. Na jedné z amerických lodí je momentálně přepravován do USA. Podle Trumpa se nyní Američané chopí moci v jihoamerické zemi. Očekává přitom, že americké společnosti budou investovat do tamního ropného průmyslu. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy