Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Láďa Hruška další marodící celebritou. Co ho trápí?

Ladislav Hruška
Ladislav Hruška
Foto: Instagram Ladislav Hruška

Marodících celebrit je v poslední době až nebývale mnoho. Nově se mezi známé osobnosti, které musely vyhledat lékařskou pomoc, zařadil televizemi proslavený kutil Láďa Hruška. Co se mu stalo? 

Hruška skončil v kolečkovém křesle a s kapačkou v ruce v jedné z pražských nemocnic, uvedl deník Blesk. 

"Mám pro vás všechny asi holt srdeční slabost. Každopádně děkuji Zdravotnické záchranné službě hl. m. Prahy za vše, i vtipkování v sanitce, a celému ansáblu Nemocnice Na Františku za prima a profi přístup. A to jsem si dodnes myslel, že mám aspoň trochu dobré srdce," napsal kutil na sociální síti. 

Není to přitom letos poprvé, co se potýká se zdravotními potížemi. Hruška před několika měsíci zaskočil přítomné na "primácké" tiskové konferenci, kde přiznal, že prochází léčbou. "Lékaři mi objevili nález v žaludku a tatínkovi na plicích, máme to teď doma složité," šel nakonec s pravdou ven.

Diváky ujistil, že s pomocí lékařů všechno zvládne. V dalším rozhovoru pro iDnes.cz se pak o zdravotních patáliích v rodině rozpovídal ještě více. "Léto jsme všichni vítali v nemocnici," přiznal konkrétně. Na podzim pak musel oznámit smutnou zprávu, že jeho tatínek zemřel. 

Témata:  Ladislav Hruška

Aktuálně se děje

5:00

Počasí: Do Česka míří tropická vlna veder, bude až 36 stupňů

Českou republiku čeká období mimořádně teplého počasí. Až do příštího týdne budou v zemi panovat tropické teploty, přičemž horké počasí vyvrcholí na začátku příštího týdne, kdy rtuť teploměru místy vyšplhá až na 36 stupňů Celsia. S přílivem horkého vzduchu se však v odpoledních a večerních hodinách začnou lokálně objevovat také silné bouřky z tepla.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy