Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Monika Absolonová prozradila, co si říkala už několik let. Zvládla to až letos

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Foto: Korzo

V očích veřejnosti je Monika Absolonová především zpěvačkou, ale když se ona sama podívá do zrcadla, vidí především dvojnásobnou maminku. A od toho se odvíjejí jednoznačné priority, které má ve svém životě. 

O popularitě Moniky Absolonové nemůže být po třetím místě v anketě Český slavík pochyb a důkazem je i zájem o její předvánoční koncertní šňůru. Pravdou ale je, že fanoušky má zpěvačka "až" na druhém místě.

"Mojí prioritou jsou jednoznačně kluci a nemůže se stát, že bych byla každý večer pryč," řekla Absolonová v nedávném vydání rozhlasového pořadu Dvojka u piana. V jiném rozhovoru potvrdila, že na rozdíl od loňského roku bude mít syny o Vánocích tentokrát u sebe doma. "Ano, letos budou se mnou, takhle se to každý rok střídá," vysvětlila webu super.cz. 

Bronzová slavice ale v rozhlasovém vysílání přiznala, že před svátky přijde období, kdy doma moc nebude. "Bohužel se to trochu stane v prosinci, protože jsem se díky desce Až do nebes stala před lety něco jako vánoční zpěvačkou," konstatovala.

"Jsem za to vděčná a užívám si, že objíždím celou republiku. Akorát že rozdávám vánoční radost všude, jen ne doma. Už si několik let říkám, že musím mít víc času. A letos jsem to zvládla," prohlásila Absolonová s ohledem na fakt, že poslední koncert v Lucerně se koná 18. prosince. "A pak můžu být se svými dětmi a užít si Vánoce," dodala. 

Témata:  Monika Absolonová

Související

Aktuálně se děje

18. července 2025 8:22

Svět adrenalinového sportu truchlí. Felix Baumgartner zahynul při paraglidingu

Rakouský extrémní sportovec Felix Baumgartner, jenž před necelými třinácti lety seskočil ze stratosféry, tragicky zahynul ve věku 56 let. Osudnou se mu stala čtvrteční nehoda při paraglidingu ve městě Porto Sant'Elpidio v Itálii. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy