Karel Šíp už má svůj věk, loni oslavil kulaté osmdesáté narozeniny. Přestože je nadále velmi aktivní a stále moderuje svou televizní talk show, existuje jasný důkaz o tom, že přemýšlí nad dobou, kdy už tady s námi a především se svými blízkými nebude.
Jak totiž informoval deník Aha!, Šíp už před několika lety přepsal byt na pražských Vinohradech, kde stále žije, na staršího syna Karla z prvního manželství se zpěvačkou Marcelou Holanovou. Potomek tak disponuje majetkem, jehož hodnota se odhaduje na desítky milionů korun.
Oblíbený bavič a otec dvou dospělých mužů před časem v rozhovoru pro magazín Téma potvrdil, že zatím není dědečkem. "Vnoučata nemám, nemůžu si je přece dělat sám, to dá rozum," prohlásil moderátor populární Všechnopárty, která je jeho televizním dítětem. V listopadu uplynulo 20 let od chvíle, kdy Česká televize začala vysílat populární talk show.
Populární bavič tehdy prozradil i novinky ze života staršího syna z prvního manželství. "Starší Karel zatím děti nemá, ovšem v Americe se asi žije jinak," uvedl na adresu potomka, který evidentně nežije v České republice.
"Je to jeho věc. Oba kluky to, co dělají, baví. A to je nejpodstatnější. Svoje životy ať si zařídí, jak chtějí," dodal Šíp, který evidentně nevyvíjí žádný tlak na dvojici nevlastních sourozenců.
Připomeňme, že Šíp se před šedesátkou dočkal i mladšího syna Jana, který přišel na svět v roce 2003. Maminkou hudebníka je bavičova druhá manželka Iva.
Témata: Karel Šíp
Související
12. března 2026 21:54
9. března 2026 10:52
5. února 2026 14:54
28. ledna 2026 15:44
26. ledna 2026 14:05
21. ledna 2026 16:03